Czy Seria 4 prezentuje się lepiej jako Gran Coupe?

Tak, wariant Gran Coupe również będzie posiadał ogromne nerki.

Minął nieco ponad miesiąc od debiutu zupełnie nowego BMW Serii 4, a my wciąż przyzwyczajamy się do jego odważnego, nowego kierunku stylistycznego. Teraz, gdy BMW Serii 4 Coupe zadebiutowało, to już tylko kwestia czasu, zanim do oferty dołączą kolejne warianty.

Twórcy wizualizacji pokazali nam już, jak będzie wyglądać następna generacja BMW M4 CSL i BMW Serii 4 Cabriolet. Teraz artystka Nikita Chuyko stworzyła dokładny obraz zupełnie nowej wersji bardziej praktycznego pięciodrzwiowego Gran Coupe.

Podobnie jak jego dwudrzwiowe siostrzeństwo, BMW Serii 4 Gran Coupe będzie wyposażone w znacznie większą atrapę chłodnicy niż model ostatniej generacji, choć w dłuższej Serii 4 wygląda nieco mniej uciążliwie. Dach będzie dłuższy i nieco wyższy z tyłu niż w zwykłym modelu Coupe, aby zwiększyć prześwit z tyłu, a tylna szyba będzie umieszczona dalej do tyłu.

Gama jednostek nie ulegnie żadnym zmianom, jednak osiągi będą minimalnie gorsze z uwagi na wyższą masę i wydłużony rozstaw osi. W ofercie zobaczymy 420i, 430i, M440i oraz 420d. Premiera nowej Serii 4 Gran Coupe powinna odbyć się pod koniec bieżącego roku lub na początku 2021.

2022 BMW Seria 4 Gran Coupe – wizualizacja Kolesa

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Kolesa

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz