BMW Serii 4 pozuje z wielkim grillem w pierwszym oficjalnym zwiastunie

Ogromne nerki wkrótce dołączą do oferty bawarskiego producenta.

BMW zapowiedziało dziś rano internetową premierę odświeżonej Serii 5. Ta odbędzie się w internecie i oficjalna informacja prasowa kieruje na specjalną podstronę z odtwarzaczem. Sama strona internetowa okazała się być przygotowana już do premiery nowej Serii 4 i zmieniając nieco wartości w kodzie, uruchamia się przygotowana już podstrona. Tam znalazła się nie tylko informacja potwierdzająca datę premiery, lecz również pierwszy zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej.

Jako pierwsi donieśli o tym dziennikarze portalu Motor1 i wkrótce po ich publikacji BMW usunęło informacje z playera. Niemniej podstrona wciąż jest dostępna, co oznacza, że auto faktycznie będzie miało premierę już za tydzień, 2 czerwca.

Gwiazdą wieczoru z pewnością będzie flagowy wariant M440i. To on jest najbardziej zbliżony do sportowego M4 i to właśnie samochód w takiej specyfikacji trafił już do wybranych dziennikarzy na pierwsze testy zakamuflowanego prototypu.

BMW ujawniło, że M440i xDrive przejdzie odświeżenie i stanie się teraz miękką hybrydą z instalacją 48V. To sprawi, że 374 KM generowanych przez 3-litrową jednostkę 6-cylindrową będą dynamiczniejsze niż kiedykolwiek i wpłynie pozytywnie właściwości jezdne, szczególnie przy niższych prędkościach. Podczas debiutu zobaczymy też wariant 430i, który posiadać będzie 2-litrową, 4-cylindrową jednostkę o mocy 255 KM.

Oficjalna premiera ma się odbyć już 2 czerwca w postaci internetowej konferencji. Do tego czasu najpewniej BMW nie ujawnił żadnych informacji.

2022 BMW Serii 4 – zdjęcia szpiegowskie, kwiecień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2021 BMW Seria 4 – zdjęcia szpiegowskie, luty 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: BMW, Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz