Toyota RAV4 w bodykicie upodabniającym do Lamborghini Urus

Japoński tuner Albermo przygotował części nadwozia, które przebierają Toyotę za Lamborghini.

Japoński tuner Albermo przygotował części nadwozia, które przebierają Toyotę za Lamborghini.

Zdarza się, że ktoś wstydzi się samochodu, którym jeździ, dlatego stara się za pomocą różnych modyfikacji upodobnić go do innego auta, bądź sprawić, aby wyglądał przynajmniej nieco lepiej, dalej zachowując swój charakter. Japoński tuner Albermo wyszedł na przeciw potrzebom osób, które wstydzą się poruszać Toyotą RAV4 i przygotował dla nich bodykit, który zamienia ich pojazd w Lamborghini Urus.

Zestaw składa się z czterech cześć, które kupić można osobno. Podstawą jest szeroki zderzak, który kosztuje 1290 dolarów, za dodatkowe 75 dolarów dołączone zostają do niego charakterystyczne przetłoczenia w kształcie liter Y przed przednimi kołami. Powiększone progi to koszt kolejnych 150 dolarów, a nakładka na tylny zderzak kosztuje 730 dolarów.

Toyota RAV4 z zamontowanymi wszystkimi modyfikacjami wygląda bardzo osobliwie. Każdy, kto zna oryginalny wygląd Lamborghini raczej nie da się nabrać na to przebranie. Nawet jeżeli kogoś uda się zmylić, to moc silnika, nawet topowej wersji Toyoty, nijak się ma do tego, czym dysponuje Lamorghini.

Urus może pochwalić się turbodoładowaną 4-litrową jednostką V8 zapewniającą 650 KM oraz 850 Nm. Toyota RAV4 Prime posiada pod maską 2,5-litrowy silnik benzynowy wspomagany silnikiem elektrycznym, których łączna moc wynosi nieco ponad 300 koni. To nawet nie połowa tego, co włoski byk.

Bodykit Toyoty RAV4 na wzór Lamborghini Urus od Albermo

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Albermo, Car Buzz

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz