Maserati Quttroporte po faceliftingu na pierwszych zdjęciach szpiegowskich

Wizualne zmiany nie będą duże.

Maserati ambitnie realizuje plan odbudowy swojej potęgi i ponownego stworzenia swojej mocnej pozycji w segmencie aut premium. Aktualne plany marki zakładają, że niebawem zobaczymy pierwszy hybrydowy pojazd w wydaniu producenta, którym będzie odświeżony model Ghibli. Ponadto w tym roku zobaczyć mamy jeszcze całkowicie nowe Maserati MC20 oraz Levante i Quttroporte po faceliftingu. Ostatnie z wymienionych aut zostało właśnie przyłapane na pierwszych zdjęciach szpiegowskich.

Zmiany wizualne nie są duże o czym najlepiej świadczy to, ze samochód tylko częściowo pokryty został siatką maskującą. Patrząc na fotografie możemy przewidzieć, że modyfikacji ulegnie przednia kratka jak i tylny zderzak, a światła doczekają się nowych wzorów ułożenia LED-ów.

Sfotografowany egzemplarz to wersja GTS, co oznacza, że pod maską auta pracuje silnik V8. Niestety na ten czas nie mamy żadnych konkretnych informacji, jakie zmiany techniczne przyniesie facelifting, jesteśmy pewni jedynie odświeżenia systemu info-rozrwyki.

Zmodernizowane Maserati Quttroporte dostępne będzie na rynku około dwa lata, ponieważ w 2022 roku firma planuje wprowadzenie całkowicie nowej generacji maszyny.

2020 Maserati Quttroporte facelifting – zdjęcia szpiegowskie kwiecień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz