Kolejne targi w Polsce odwołane

Tym razem odwołane zostały targi Warsaw Motorcycle Show, które miały odbyć się już jutro.

Dwa dni temu oficjalnie przesunięto datę Poznań Motor Show, najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce, a teraz przyszedł czas na kolejne zmiany w kalendarzu motoryzacyjnym. Po tym jak w Polsce ogłoszono pierwszy przypadek koronawirusa, ogłoszono, że trzecia edycja Warsaw Motorcycle Show zostaje przesunięta. Rozpocząć się miała już jutro, 6 marca.

W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2020.

Nowy termin targów motocyklowych w Warszawie został ustalony na 5-7 czerwca 2020. Kupione bilety zachowują ważność w nowym terminie. Aktualnie organizator nie przekazał żadnych informacji o możliwości zwrotu zakupionych biletów.

Warsaw Motorcycle Show to targi motocyklowe organizowane cyklicznie w Ptak Warsaw Expo. Trzecia edycja jest reklamowana jako największa tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przypomnijmy, że wiele imprez masowych jest odwoływanych w obawie przed zakażeniem koronawirusem. Odwołano już Geneva Motor Show w Szwajcarii, targi elektroniki Mobile World Congress w Hiszpanii, a w Polsce zakazano wejścia widzów na imprezę esportową w Katowicach – Intel Extreme Masters. Dziś WOŚP odwołał wszystkie Eliminacje, czyli koncerty towarzyszące Pol’and’Rock Festival, na których młode zespoły walczą o możliwość zagrania na głównej scenie festiwalu. Spekuluje się, że wiele innych imprez w Europie zostanie w najbliższym czasie odwołane lub przesunięte.

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz